Отмена всех советских санитарных норм и правилЗаконодательство

Текущие законы, инструкции, нормативные акты
Ответить Пред. темаСлед. тема
Аватара пользователя
Автор темы
Анна Семчишина
Всего сообщений: 27
Зарегистрирован: 27.02.2014
В медицине с: 2010
Должность: Главный редактор журнала "Довідник головної медичної сестри"
Откуда: Киев, Украина
Контактная информация:
 Отмена всех советских санитарных норм и правил

Сообщение Анна Семчишина »

Втрата чинності радянських санітарних норм і правил:
роз’яснення Держсанепідслужби України


Очільник Держсанепідслужби України Святослав ПРОТАС пояснив медикам, як має функціонувати заклад охорони здоров’я після скасування у 2017 році всіх радянських санітарних норм і правил та навіщо знадобилися такі законодавчі новації. Ознайомитися з відповідями на запитання практиків можна на сторінках квітневого номера журналу «Довідник головної медичної сестри» (№ 4/2016). http://medsprava.com.ua/mcfr-zdorovja/o ... i/2016/04/


Изображение


Нещодавно медичну спільноту шокувало рішення Кабінету Міністрів України щодо скасування з 2017 року всіх актів гігієни, санітарії, епідеміології, виданих центральними органами виконавчої влади Української РСР та СРСР.
Тобто чимало санітарних норм і правил, якими до сьогодні послуговуються заклади охорони здоров’я, чинні лише до кінця року. А що потім? Адже сучасних наказів із санепідрежиму затверджено мало, а всліпу переносити вимоги європейського законодавства на українські реалії неможливо, оскільки відсутнє необхідне матеріально-технічне забезпечення.
У результаті законодавчих змін більшість санітарно-протиепідемічних заходів, вжиття яких для медиків багато років було обов’язковим, втратить нормативне підгрунтя. І навіть якщо продовжувати працювати у звичному режимі, аргументуючи тим, що нічого на заміну не затвердили, однаково головна медсестра більше не зможе списувати дезінфектанти, посилаючись на пункти нечинного документа.
Аби допомогти керівникам медсестринського персоналу знайти вихід із цієї непростої ситуації, ми звернулися до т. в. о. Голови Держсанепідслужби України. Тож зі сторінок квітневого номера ви дізнаєтеся, що корисного для медичних працівників з’ясувала редакція журналу «Довідник головної медичної сестри» у ході зустрічі.

А тим, хто хоче дізнатися всі подробиці безпосередньо від радника Голови Держсанепідслужби України, пропонуємо відвідати семінар «Перевірки у роботі головної медичної сестри: Держлікслужба, ДСКН, Держсанепідслужба, Держфінінспекція та МОЗ» (20 травня, Київ). Учасники заходу поспілкуються із представниками різних контролюючих органів у неформальній обстановці, почують численні історії про випадки виявлення порушень у закладах охорони здоров’я із практики перевіряльників, а також зможуть проконсультуватися щодо робочих питань.
Окрім цього, ми підготували для гостей заходу іменні сертифікати, тематичні збірники нормативних актів із роз’ясненнями експертів та приємні подарунки до Всесвітнього дня медичних сестер. http://shop.mcfr.com.ua/ua/catalog/semi ... _moz/#desc
Анна ЛЕУС,
главный редактор журнала «Довідник головної медичної сестри»
0 67 238 18 72
[email protected]
Реклама
галина сахарова
 Re: Отмена всех советских санитарных норм и правил

Сообщение галина сахарова »

как попасть на семинар 20 мая 2016г. Киев
Ответить Пред. темаСлед. тема

Быстрый ответ, комментарий, отзыв

Изменение регистра текста: 
Смайлики
:msestra: :proc: :doctor: :sestra: :) :( :ROFL: :oops: :roll: :wink: :shock: :Rose: :sorry: :angel:
Ещё смайлики…
   

Вернуться в «Законодательство»