Оплата трудаЧи виплачується матеріальна допомога на оздоровлення молодшому медичному персоналу та іншим працівникам?

Что получает или должна получать украинская медицинская сестра за свою работу? Давайте обмениваться информацией, опытом, мнениями...
Ответить Пред. темаСлед. тема
Аватара пользователя
Автор темы
Анна Семчишина
Всего сообщений: 27
Зарегистрирован: 27.02.2014
В медицине с: 2010
Должность: Главный редактор журнала "Довідник головної медичної сестри"
Откуда: Киев, Украина
Контактная информация:
Чи виплачується матеріальна допомога на оздоровлення молодшому медичному персоналу та іншим працівникам?

Сообщение Анна Семчишина » 05 окт 2015, 12:20

Так, молодшому медичному персоналу та іншим працівникам закладів охорони здоров’я може виплачуватися матеріальна допомога за пунктом 5.11 Умов № 308/519 у межах фонду оплати праці. Тобто у кошторисі кошти на виплату такої матеріальної допомоги не плануються.
Допомога на оздоровлення за Постановою № 524 — це одноразова допомога під час надання щорічної основної відпустки.
А матеріальна допомога, у т. ч. на оздоровлення, може бути виплачена за пунктом 5.11 Умов № 308/519, хоча вона не планується.


Детальніше дізнатися про умови оплати праці у Вашому конкретному випадку можна, надіславши лист-запитання на адресу gms@mcfr.com.ua або за телефоном 093 13 81 471. Відповідь буде опубліковано у найближчому номері журналу "Довідник головної медичної сестри" http://medsprava.com.ua/mcfr-zdorovja/o ... yi_sestri/
Анна ЛЕУС,
главный редактор журнала «Довідник головної медичної сестри»
0 67 238 18 72
gms@mcfr.ua

Реклама
Гость
Re: Чи виплачується матеріальна допомога на оздоровлення молодшому медичному персоналу та іншим працівникам?

Сообщение Гость » 11 ноя 2015, 12:42

Модераторы! Пора прекратить рекламу покупки журнала от Семчишиной! Пусть свое фото на сайте знакомств выставляет, а здесь надо четко давать ответы на возникающие вопросы!

Аватара пользователя
Автор темы
Анна Семчишина
Всего сообщений: 27
Зарегистрирован: 27.02.2014
В медицине с: 2010
Должность: Главный редактор журнала "Довідник головної медичної сестри"
Откуда: Киев, Украина
Контактная информация:
Re: Чи виплачується матеріальна допомога на оздоровлення молодшому медичному персоналу та іншим працівникам?

Сообщение Анна Семчишина » 01 дек 2015, 11:26

Мені здається, що відповідь чітка та однозначна)
Анна ЛЕУС,
главный редактор журнала «Довідник головної медичної сестри»
0 67 238 18 72
gms@mcfr.ua

Ответить Пред. темаСлед. тема

Быстрый ответ

Изменение регистра текста: 
Смайлики
:msestra: :proc: :doctor: :sestra: :) :( :ROFL: :oops: :roll: :wink: :shock: :Rose: :sorry: :angel:
Ещё смайлики…
   

Вернуться в «Оплата труда»